SKODA
Anbar Mahallesi, Osman Kavuncu Bulvarı, Ankara Yolu 13 km. No; 608 MELİKGAZİ\ KAYSERİ
Satış: 0352 311 52 00 - 0532 767 85 17
Servis: 0352 311 52 00 - 0554 882 72 52
Yol Yardım: 444 77 80 – 0534 246 25 52
KIA
Osman Kavuncu Bulvarı Ankara Yolu 13.km MELİKGAZİ\KAYSERİ
Servis: 0 352 311 54 64 - 0553 246 25 52
Yol Yardım: 0850 222 55 42
OTO SHOPS
Anbar Mahallesi, Osman Kavuncu Bulvarı, Ankara Yolu 13 Km. MELİKGAZİ\ KAYSERİ
Telefon: 0352 311 52 01 - 0546 445 00 38
×
HİZMETLERİMİZ
Sigorta
YANINIZDA YAKININIZDA...

İncar sigorta ürünleri ile tanışan sigortalılarımız yarınlara güven ve mutlulukla bakıyor.

İncar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. müşteri memnuniyetini temel felsefe olarak kabul ederek, sigortacılıkta uzman ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Sigorta sektörünün öncü ve güvenilir şirketlerinden Allinz, Grouopama ve Neova Sigorta'nın yetkili acentesi olarak çalışan acenteliğimiz, geniş ürün yelpazesiyle de Profesyonel Sigorta danışmanlığının ayrıcalıklarını yaşamak isteyen özel ve tüzel kişiler İncar Skoda Plazadaki konusuna hakim, güleryüzlü müşteri memnuniyetini ön planda tutan sigorta danışmanlarımızdan bilgi ve destek alabildikleri gibi, siz kurumsal şirketlerimiz ve kurumsallaşmayı ön planda tutan şirketlerimiz için aktif sigorta ekibimiz sizler için sigortanın her alanında profesyonel sigorta danışmanlığı hizmeti vermektedirler.

1. Araştırın.
Kasko sigortası yaptırmak için değişik firmalardan fiyat alın fakat en ucuzunu tercih etmek her zaman için bu işin size en ucuza malolacağı anlamına gelmez. Poliçenizin kapsamına mutlaka dikkat edin.

2. Teminat ve araç bilgilerinizi kontrol edin.
Kasko poliçenizde yeralan teminatlarınızı ve araç bilgilerinizi kontrol edin. Aracınıza sonradan monte edilen orijinal parçalar dışındaki parçaların poliçe kapsamına dahil edilip edilmediğine de bakın. Aracınızın hasar alması durumunda, hasarınız teminatlarınızın kapsamına göre ödenecektir.3. Hasarsızlık indirimine dikkat edin.
Poliçe süresi içinde hasarsızlık indirimine hak kazanmış iseniz, bu indirimin poliçenize yansıtılıp yansıtılmadığını kontrol edin.

4. Prim borçlarınızı zamanında ödeyin.
Primlerinizi poliçede yazılı tarih ve koşullarda sigorta şirketine zamanında ödemez iseniz, hasar durumunda sigorta şirketiniz hasar tazminatını ödemeyebilir ve zor durumda kalabilirsiniz.

5. Enflasyondan korunma teminatı poliçenizde var mı?
Başlangıçta tespit edilmiş olan sigorta bedelinin enflasyon nedeniyle yıl içinde piyasa değerinin altına düşmesi sözkonusu olduğu için, poliçenizde enflasyondan korunma teminatına yer vererek aracınızın değerini koruyabilirsiniz.

6. İhtiyari mali mesuliyet limitlerinize dikkat edin.
Bir kaza anında karşı tarafa vereceğiniz hasarların karşılanabilmesi için ihtiyari mali mesuliyet limitleriniz yeterli olmalıdır.

7. Anahtar kaybı teminatınızın olup olmadığını kontrol edin.
Araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeniyle uğrayacağınız zararlar, eğer poliçenizde anahtar kaybı teminatı varsa sigorta tarafından karşılanır.

1. Araştırın.

Konut sigortası yaptırmak için değişik firmalardan fiyat alın fakat en ucuzunu tercih etmek her zaman için bu işin size en ucuza malolacağı anlamına gelmez. İçerisinde yeralan teminat tutarlarına mutlaka dikkat edin.

2. Unutmayın! DASK eşyaları teminat altına almaz.

Türkiye deprem kuşağında yeralan bir ülke. Bu yüzden sahip olduğumuz konutu zorunlu deprem sigortası ile de güvence altına almalıyız. Zorunlu Deprem Sigortası DASK Kurumu tarafından yapılan ve deprem olması durumunda belli bir limite kadar zararları tazmin etme hakkı veriyor. Fakat DASK poliçelerinde eşyalara deprem teminatı verilmediğini unutmamak gerekir. Bu yüzden konut poliçesine ihtiyaç var.

3. Evinizi sigortalatın, arsanızı değil.

Eviniz ve içindekiler yangın, hırsızlık, aşırı yağışlar, değişen iklim koşulları, güçlü fırtınalar gibi riskleri taşır, arsanız değil. Konut sigortası alırken arsanızın değerini düşünerek sigorta yaptırmayın. Olası risklere karşı doğru teminatları seçmeye çalışın.

4. Hasarsızlık indirimlerinden faydalanın.

Poliçe süresi içinde herhangi bir hasar talebinde bulunulmamış ise, poliçenizi yenilemeniz durumunda sigorta şirketlerine göre değişen oranlarda hasarsızlık indiriminden faydalanabilirsiniz.

5. Prim borçlarınızı zamanında ödeyin.

Primlerinizi poliçede yazılı tarih ve koşullarda sigorta şirketine zamanında ödemez iseniz, hasar durumunda sigorta şirketiniz hasar tazminatını ödemez ve zor durumda kalabilirsiniz.

6. Unutmayın! Komşularınıza verdiğiniz zarar da sizin sorumluluğunuzda.

"3. şahıs mali mesuliyet" teminatının poliçede olup olmadığına ve limit tutarına dikkat edin. Yangın, su baskını gibi riskler karşısında komşularınıza vereceğiniz zararları da güvence altına alın.

7. Eksik sigorta yaptırmayın!

Bina sigorta bedelini tespit ederken dairenizin brüt m2'sine göre ve ortak alanları dahil ederek hesaplama yapmalısınız.

Eşya sigorta bedelini tespit ederken de evinizde bulunan tüm eşyalarınızı ve değerli eşyalarınızı dahil etmeyi unutmayınız.
Sigorta Danışmanı
 Saniye Çolak
Sosyal medya üzerinde bizi takip eden ziyaretçilerimizi özel indirimler ve kampanyalar bekliyor !
Çağrı Merkezi
İNCAR GROUP - www.incar.com.tr
TÜM HAKLARI SAKLIDIR COPYRIGHT © 2012 - 2021 WEB TASARIM MEDYATÖR